😄 Tak… Říká se „pozdě, ale přece“ 😀 Dnes jsem nahrál do rubriky „Fotogalerie“ pár fotek z loňského Modrého vandru. Je jich málo, ale jsou hezké a nádherně zachycují přírodu a zajímavá místa, kudy procházel loňský ročník modrého putování. Třeba tyto záběry budou inspirací pro ty z nás, kteří se stále ještě rozhodují, zda jít či nejít na letošní ročník, který bude již 31. května 😉

Mimochodem… při této příležitosti se obracím na návštěvníky našich stránek, kteří by měli zájem náš web trochu oživit. Víme všichni dobře známou skutečnost, že hezké obrázky dají stránce mnohem lepší „šmrnc“ než halda prostého textu, takže – jestli máte někde v domácím archivu fotky nejen z loňského Modrého vandru, ale třeba i z jiných akcí, které se v minulosti konaly v rámci našich odborů a chtěli byste je umístit na tyto stránky, pochlubit se jimi a ukázat je ostatním, čímž dodáme našemu webu „lepší lesk“, můžete mi je prosím poslat přímo na e-mailovou adresu administrátora, kterou naleznete úplně vpravo dole pod odkazem „Administrace stránek“. Myslím, že fotogalerie je nejen hezkým historickým archivem, který nese vlastnosti kroniky, ale může být také inspirací třeba pro nové členy odborů, kteří získají lepší přehled o našich akcích.
Předem dík 😀





